PODŁOGI DREWNIANE 

Drewno na podłodze czy lite czy warstwowe, w przeciwieństwie do płytek lub kamienia oraz bez względu na rodzaj i kolor, wprowadza do pomieszczenia ciepło i przytulność.

Dajemy Ci wybór. Decyduj, czy chcesz wąskie czy szerokie deski, krótkie czy długie ? Mamy je wszystkie.

Obecna oferta producentów podłóg drewnianych jest tak bogata we wzory, rodzaje drewna, wykończenia (lakier, olejowosk), że każdy szukający drewnianej podłogi znajdzie u nas wymarzoną dla siebie, a  przede wszystkim pasującą do wnętrza i podkreślającą jego piękno.

JAKOŚĆ I ELEGANCJA

Znajdziesz podłogę drewnianą w każdym kolorze. GWARANTUJEMY !

DLACZEGO NASZE PARKIETY, JODEŁKI FRANCUSKIE I DESKI PODŁOGOWE
SĄ LEPSZE ?

Podłogi naturalnie drewniane dla wymagających

Lakierowane i olejowoskowane

Oferujemy podłogi z drewna pokryte super twardym korundem, lakierem o podwyższonej twardości oraz wodoodpornymi olejowoskami.

Stworzone do ogrzewania podłogowego

Nasze podłogi dzięki specjalnej konstrukcji desek mogą być montowane tam gdzie jest położona instalacja ogrzewania podłogowego (wodna i elektryczna). Nasze podlogi drewniane dostosowane do ogrzewania podłogowego (parkiet, jodełka francuska, jodełka węgierska czy długie deski podłogowe) są tak zaprojektowane, że stosując je nie stracisz na wydajności ogrzewania podłogowego !

Najlepsza twardość

Nasze podłogi drewniane są doskonałym wyborem gdy szukasz eleganckiej podłogi do salonu lecz jednocześnie trwalej i mocnej. W ofercie mamy podłogi drewniane wykończone lakierami o podwyższonej twardości oraz dodatkowo zawierające warstwę super twardego KORUNDU.

 

Największa odporność na wodę

Posiadamy podłogi drewniane stworzone by znaleźć się nie tylko w salonie ale także w miejscach narażonych na wilgoć, jak łazienki, kuchnie, przedpokoje.

Największa stabilność i grubość podłóg z drewna

Posiadamy podłogi z drewna w grubościach od 10 aż do 25 mm. Nasze specjalne podłogi drewniane z uwagi na doskonałą stabiloność i jakość, można układać nawet w pomieszczeniu o wielkości do 300-400 m2  Pozwala to układać je w miejscach gdzie inne podłogi nie mogły by zostać zamontowane.

Podłogi przystosowane do montażu na starych podłogach

Nasze podłogi drewniane możesz instalować na istniejącej już (starej) podłodze, bez konieczności jej usuwania. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Oferujemy
podłogi
KLASY PREMIUM

UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNY POMIAR

Jeśli podjąłeś już decyzję o wyborze naszych podłóg, schodów czy listew przypodłogowych, wyróżniających się elegancją i jakością to nie zwlekaj.

Umów się już teraz na pomiar lub wizytę jednej z wielu naszych certyfikowanych Ekip Montażowych za pomocą formularza lub osobiście w naszym Salonie.

Usługa pomiaru na terenie Radomia jest BEZPŁATNA. Usługa pomiaru poza m. Radom wynosi 50 zł i jest odliczana przy zamówieniu naszych towarów (zwracamy 100 % kosztu pomiaru).

 

Interesują mnie:

7 + 14 =

SPRAWDŹ TAKŻE INNE NASZE PRODUKTY

remontujesz lub budujesz ? Potrzebujesz podłóg najwyższej jakości, wodoodpornych o wysokiej klasie ścieralności ? Tak, już je znalazłeś.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych podłóg, schodów, listew przypodłogowych (lakierowane/drewniane/wodoodporne/MDF) czy tarasów dla Twojego domu.
Niezależnie od tego czy potrzebujesz ekskluzywnej podłogi drewnianej, eleganckiej jodełki francuskiej, ekstremalnie mocnych paneli podłogowych, wodoodpornych paneli LVT czy schodów lub wilgocioodpornych desek tarasowych , a może podkładów pod podłogi (wyciszające, na ogrzewanie podłogowe, wodoodporne)  – u nas zawsze znajdziesz to czego potrzebujesz.

Wszystko oferujemy z fachowym firmowym montażem wykonywanym przez nasze Certyfikowane Ekipy Montażowe. Dla Państwa wygody oferujemy podłogi drewniane i panele laminowane z bezpłatnym montażem .

PODŁOGI Z MONTAŻEM

Zachęcamy do skorzystania z naszej promocji
BEZPŁATNY MONTAŻ.