PANELE PODŁOGOWE

Panele podłogowe (panele laminowane), z naszej oferty to produkty najwyższej jakości. Jako Salon Eleganckich Podłóg „Parkiet Plus” oferujemy wyłącznie panele podłogowe klasy premium o wysokich klasach ścieralności nadające się do użytkowania nawet w intensywnie użytkowanych miejscach publicznych (szkoły, galerie handlowe) w klasach ścieralności AC4, AC5 a nawet AC6.

Panele laminowane z naszej oferty dzięki najnowszym technologiom wdrukowywania wzoru jakości HD na płytę HDF wysokiej gęstości (nawet do ok. 900 kg/m3) do złudzenia przypominają litą deskę podłogową. Wprowadziliśmy także panele laminowane o wyglądzie kamienia, betonu w wielu kombinacjach kolorystycznych.

Posiadamy bogatą ofertę paneli podłogowych ciemnych, jasnych, bielonych, szarych oraz oddających wygląd deski egzotycznej (merbau, doussie, orzech).

 

DLACZEGO NASZE PANELE LAMINOWANE
SĄ LEPSZE ?

Panele podłogowe dla wymagających

Stworzone do ogrzewania podłogowego

Nasze podłogi możesz układać w miejscach gdzie jest położona instalacja ogrzewania podłogowego (wodna i elektryczna). Panele wykonane są z materiału tak samo dobrze przewodzącego ciepło jak płytka podłogowa. Dzięki naszym panelom nie stracisz na wydajności ogrzewania podłogowego !

Podłogi doskonale wyciszone

Obawiasz się typowego stukania paneli ? Niepotrzebnie. Mamy podkłady wyciszające panele podłogowe, aż o 22-26 Db. Dzięki temu nasze podłogi są nieomal tak ciche jak klejone, drewniane podłogi.

Najlepsza klasa ścieralności

Nasze podłogi są doskonałym wyborem gdy szukasz eleganckiej podłogi do salonu lecz jednocześnie trwalej i mocnej o klasie ścieralności nawet w AC6. W ofercie mamy także podłogi o klasach ścieralności AC5 i AC4.
Nasze podłogi są tak mocne i trwałe, że są chętnie kupowane nie tylko do pomieszczeń domowych, lecz także do miejsc o dużym natężeniu ruchu (sklepy, przedszkola, restauracje, sale taneczne)

 

Największa odporność na wodę

Posiadamy panele wodoodporne, świetnie sprawdzą się nie tylko w salonie ale także w miejscach narażonych na wilgoć, jak łazienki, kuchnie, przedpokoje.
Dzięki najwyższej jakości płyty nośnej naszych paneli możliwe jest stosowanie naszych podłóg do użytku komercyjnego o dużym natężeniu ruchu, jak restauracje, szkoły, stołówki, domy weselne czy hale targowe/wystawowe.

Największa stabilność i grubość paneli

Panele podłogowe z naszej oferty są niezastąpione gdy twoja wylewka jest krzywa, gdzie inne panele wykrzywiają się i skrzypią. Wprowadziliśmy panele o grubości aż 12 mm o ekstremalnie gęstej strukturze i stabilnej na odkształcenia płyty nośnej. Pozwala to układać je w miejscach gdzie inne podłogi nie mogły by zostać zamontowane.

Podłogi przystosowane do montażu na starych podłogach

Nasze podłogi możesz instalować na istniejącej już (starej) podłodze, bez konieczności jej usuwania. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Oferujemy
podłogi
KLASY PREMIUM

UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNY POMIAR

Jeśli podjąłeś już decyzję o wyborze naszych podłóg, schodów czy listew przypodłogowych, wyróżniających się elegancją i jakością to nie zwlekaj.

Umów się już teraz na pomiar lub wizytę jednej z wielu naszych certyfikowanych Ekip Montażowych za pomocą formularza lub osobiście w naszym Salonie.

Usługa pomiaru na terenie Radomia jest BEZPŁATNA. Usługa pomiaru poza m. Radom wynosi 50 zł i jest odliczana przy zamówieniu naszych towarów (zwracamy 100 % kosztu pomiaru).

 

Interesują mnie:

7 + 11 =

SPRAWDŹ TAKŻE INNE NASZE PRODUKTY

remontujesz lub budujesz ? Potrzebujesz podłóg najwyższej jakości, wodoodpornych o wysokiej klasie ścieralności ? Tak, już je znalazłeś.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych podłóg, schodów, listew przypodłogowych (lakierowane/drewniane/wodoodporne/MDF) czy tarasów dla Twojego domu.
Niezależnie od tego czy potrzebujesz ekskluzywnej podłogi drewnianej, eleganckiej jodełki francuskiej, ekstremalnie mocnych paneli podłogowych, wodoodpornych paneli LVT czy schodów lub wilgocioodpornych desek tarasowych , a może podkładów pod podłogi (wyciszające, na ogrzewanie podłogowe, wodoodporne)  – u nas zawsze znajdziesz to czego potrzebujesz.

Wszystko oferujemy z fachowym firmowym montażem wykonywanym przez nasze Certyfikowane Ekipy Montażowe. Dla Państwa wygody oferujemy podłogi drewniane i panele laminowane z bezpłatnym montażem .

PODŁOGI Z MONTAŻEM

Zachęcamy do skorzystania z naszej promocji
BEZPŁATNY MONTAŻ.