Nasze schody łączą w sobie nowoczesność z klasycznym wyglądem solidnych schodów drewnianych. Nasze schody podkreślą charakter każdego domu i apartamentu.

Specjalizujemy się w dostarczaniu:

  • schodów prostych,
  • schodów zabiegowych,
  • schodów kręconych,
  • schodów spiralnych,
  • obłożeń schodów betonowych,
  • balustrad i poręczy

Oferujemy schody wykonane z drewna dębowego, jesionowego, orzecha amerykańskiego oraz gatunków egzotycznych (merbau, doussie, jatoba). Schody mogą byś lakierowane lub olejowane.
Oferujemy schody w kolorach dobieranych na indywidualne życzenie każdego Klienta. Możemy dopasować kolorystykę schodów do podłogi zakupionej w naszym sklepie.
Wszystkie nasze schody mogą mieć elementy szklane (także z ornamentami czy grafiką), metalowe INOX oraz różne rodzaje podświetleń LED.

Wysoka jakość wykonania na indywidualne zamówienie to cecha, którymi wyróżniają się wszystkie rodzaje naszych schodów.

Masz już swoje wymarzone schody ? Przyjedź do nas po środki do konserwacji schodów drewnianych by dłużej cieszyć się ich pięknem. Posiadamy także profesjonalne preparaty do naprawy schodów drewnianych olejowoskowanych i olejowanych.

 

Poniżej jedynie skromny wycinek tego co możemy Ci zaoferować. Pamiętaj, że to jedynie przykładowa galeria, a nie pełna oferta.

Ws. indywidualnego projektu prosimy o kontakt z nami osobisty w Salonie Sprzedaży lub za pośrednictwem formularza (znajdującego się na górze strony, po jej prawej stronie ) – osoba odpowiedzialna za schody wyceni, doradzi rozwiązania techniczne po wizycie na miejscu montażu i zaprojektuje schody na Państwa indywidualne życzenie, także wraz z firmowym montażem.
Dopiero taka usługa gwarantuje, że schody będą integralną całością wnętrza, pasującą stylem i kolorem do całości domu.

Wypełnij i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę

6 + 15 =

Blog

 

Nowości i porady

Projektant wnętrz

 

Bezpłatna konsultacja z projektantem wnętrz.