schody DREWNIANE

schody GIĘTE

schody METALOWE

obłożenie schodów BETONOWYCH

Nasze schody łączą w sobie nowoczesność z klasycznym wyglądem solidnych schodów drewnianych. Nasze schody podkreślą charakter każdego domu i apartamentu.

Specjalizujemy się w dostarczaniu:

  • schodów prostych,
  • schodów zabiegowych,
  • schodów kręconych,
  • schodów spiralnych,
  • obłożeń schodów betonowych,
  • balustrad i poręczy

Oferujemy schody wykonane z drewna dębowego, jesionowego, orzecha amerykańskiego oraz gatunków egzotycznych (merbau, doussie, jatoba). Schody mogą byś lakierowane lub olejowane.
Oferujemy schody w kolorach dobieranych na indywidualne życzenie każdego Klienta. Możemy dopasować kolorystykę schodów do podłogi zakupionej w naszym sklepie.
Wszystkie nasze schody mogą mieć elementy szklane (także z ornamentami czy grafiką), metalowe INOX oraz różne rodzaje podświetleń LED.

Wysoka jakość wykonania na indywidualne zamówienie to cecha, którymi wyróżniają się wszystkie rodzaje naszych schodów.

Masz już swoje wymarzone schody ? Przyjedź do nas po środki do konserwacji schodów drewnianych by dłużej cieszyć się ich pięknem. Posiadamy także profesjonalne preparaty do naprawy schodów drewnianych olejowoskowanych i olejowanych.

 

Wypełnij i umów się na bezpłatny pomiar i wycenę

3 + 2 =

Dla nas kolor to nie problem

To Ty decydujesz o kolorze schodów

Wykonamy schody w każdym wymarzonym przez Ciebie kolorze i to bez dodatkowych opłat. Wszystko to dzięki naszej nowoczesnej mieszalni lakierów pozwalającej uzyskać absolutnie każdy odcień i kolor schodów.