Podłoga BALTERIO nada Twojemu domowi elegancji i otwartości.
Jest praktycznie nie do odróżnienia od podłogi z litych drewnianych desek, a subtelna v-fuga podkreśla wzór deski.
System montażu DropXpress? skraca czas montażu o prawie 50 %..

W ofercie prawie 100 wzorów i kolorów.

 

Podłogi BALTERIO otwierają nowe możliwości aranżacji Twojego domu.

Intrygują rustykalnym charakterem ręcznie heblowanej podłogi drewnianej, jaką odnajdziesz w kolekcji laminowanych podłóg kolekcji Tradition Sapphire.

Kolekcje Tradition Quattro, Sculpture, Vintage, Elegant, Quattro to idealne naśladownictwo podłóg drewnianych z ich pięknem naturalnego usłojenia i faktury drewna. V-fuga podkreśla ten idealny krój deski.

Matowy połysk laminatu kolekcji Magnitude nie tylko nadaje jej wygląd prawdziwej dębowej podłogi, jest ona taka również w dotyku.

Wytrzymały laminat z kolekcji Impressio, o wzorach przechodzących od jasnego do ciemnego, wydaje się być odporny na działanie czasu. Deski są krótsze i szersze niż w standardowych deskach laminowanych. Naturalna struktura zapewnia klasyczny, solidny wygląd. W przypadku desek laminowanych Panoramic Design? wzór przechodzi optycznie z jednej deski na drugą. Dzięki temu mamy wrażenie, że deski są nieskończenie długie.

Dzięki swoim smukłym deskom, mającym zaledwie 134 mm szerokości, kolekcja Stretto nada Twojemu domowi elegancji i otwartości. Laminat jest praktycznie nie do odróżnienia od podłogi z litych drewnianych desek. Subtelna mikro v-fuga z czterech stron desek nada Twojej podłodze laminowanej dopracowanego kształtu.

Grandeur jest ekskluzywną podłogą imitującą drewno dębowe. Matowy połysk laminatu emanuje czystym luksusem i sprawia, że trudno ją odróżnić od masywnego parkietu. Długie i szerokie deski z v-fugą dają wrażenie większej przestrzeni i sprawiają, że Grandeur jest idealną podłogą dla Twojego salonu.

Kolekcja URBAN i Pure Stone idealnie wpasowuje się w obecny trend, jakim jest przebudowywanie starych budynków fabrycznych w lofty. Oferowane przez nas panele podłogowe pasują do wnętrz w stylu industrialnym i mają atrakcyjny drewniany design z efektem cięcia piłą. Po ich ułożeniu podłoga wygląda jakby była ze starych, zniszczonych i zużytych drewnianych desek. Połącz modny betonowy look URBAN z drewnianymi deskami i stwórz niepowtarzalne i eleganckie wnętrze Twojego domu.

Zachwycają trwałością. Laminowana podłoga kolekcji Fortissimo została specjalnie zaprojektowana dla pomieszczeń domowych o wysokim stopniu użytkowania. Laminat o grubości 12 mm jest praktycznie nieścieralny i odporny na ekstremalne obciążenia.

Kolekcje Senator i Dolce są absolutnie uniwersalne, o najlepszym stosunku jakości do ceny. Do wyboru jest istne bogactwo opcji. Rozmaite dekory posiadają szczotkowaną powierzchnię lub delikatne usłojenie drewna. To podstawowa podłoga bez -fugi,  o optymalnych parametrach technicznych zarówno dla klasycznie, jak i nowocześnie urządzonych wnętrz.

W zależności od wybranego podkładu może on służyć do wyrównania podłoża, zabezpieczać przed ewentualną wilgocią podłoża, przewodzić ciepło oraz wygłuszać dźwięki.
ogrzewanie

Oferujemy podkłady od 1,8 mm aż do 7 mm grubości,
Stosując nasze podkłady przedłużacie gwarancję producenta na podłogę.

W celu doboru odpowiedniego podkładu dla Państwa potrzeb prosimy o kontakt z naszym Salonem Sprzedaży.

Tak, podłogi posiadają dedykowane listwy w kolorach podłogi.

 

Listwy przypodłogowe do podłogi drewnianej i paneli podłogowych

Jako jedyni posiadamy w ofercie absolutnie każdy kolor listwy /dostępny z palety RAL/.

Nie zapominamy, o ogromnej popularności listew białych. Mamy największy wybór od matu aż po połysk. Od niskich i delikatnych po wysokie cokołowe. Lubisz wytworny styl angielski ? Mamy również takie listwy.

Ponad 100 kształtów i ponad 500 kolorów listew czeka na Ciebie.

W celu doboru odpowiednich prosimy o kontakt z naszym Salonem Sprzedaży.

Polecamy środki do konserwacji i pielęgnacji podłogi jakie zaleca producent. Dzięki temu unikacie państwo możliwości uszkodzenia podłogi.

akcesoria_cc_laminate_cleaner akcesoria_cc_premium_care

Preparaty do okresowej konserwacji podłogi nadają jej właściwości antystatycznych i pielęgnują jej powierzchnię.
akcesoria_cc_wood_careakcesoria_cc_pu_cleaner

W celu doboru odpowiedniego środka pielęgnacyjnego prosimy o kontakt z naszym Salonem Sprzedaży.

Montaż podłóg

 

Skorzystaj z fachowego montażu firmowego.

Projektant wnętrz

 

Bezpłatna konsultacja z projektantem wnętrz.

Do końca promocj BALTERIO pozostało tylko:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Blog

 

Nowości i porady

Zainspiruj się

Zobacz jak piękne są podłogi Balterio.